بیش از 40 سال، رویکرد نائوس برای خدمت رسانی بهتر به پوست با وضع موجود در جدال بوده است.

نائوس خود را در مراقبت از پوست با هدف گسترش دامنه اش در مراقبت از انسان (سلامتی، زیبایی، بهزیستی) متمایز می کند.
ما با همکاری یک شبکه منحصر به فرد پیشگامان سلامتی، زیبایی و تندرستی، قوانین را برای ایجاد محصولات معتبر سازگار با پوست که در زمان و مکان مورد نیاز عمل می کنند، نقض می کنیم..

1977

خلق اولین محصولات Bioderma و مرکز تحقیقاتی CEREDAP (Centre d’Etudes et de Recherches en Esthétique et Dermatologie Appliquée).

1978

خلق نام تجاری موسسه Institut Esthederm و اولین محصولات آن. نام تجاری ای که وقف حمایت از زیبایی زنان در طول زمان شده است.

1985

خلق DIPTA (مرکز توسعه صنایع و ترویج تکنولوژی های پیشرفته) برای حمایت از تحقیق و توسعه و تولید محصولات Bioderma و Institut Esthederm.

1995

ابداع تکنولوژی آب میسل توسط Bioderma، که منجر به خلق یک گروه جدید مراقبت از زیبایی گردید. Sensibio H2O اولین آب میسلار، کماکان رتبه اول در بازار امروز را دارد.

1999

ابداع تکنولوژی آب سلولی، الهام گرفته از آب پوست توسط Institut Esthederm.

2001

افتتاح اولین شعبه خارج از کشور، در ایتالیا. از آن زمان تا کنون نائوس موفق به افتتاح 40 شعبه در جهان شده است.

2011

خلق نام تجاری Etat Pur. یک رویکرد شبه بیولوژیکی مراقبت از پوست برای فراهم آوردن فقط آنچه که پوست به آن نیاز دارد. نه کمتر نه بیشتر.

2016

ادغام فعالیت های Bioderma, Institut Esthederm و Etat Pur به یک شرکت منسجم به نام نائوس.

2018

خلق موسسه NAOS ILS (Institue Life Sience) موسسه علوم زندگی، با همکاری محققان مشهور جهان.
ایجاد بنیاد سهامداران.

نائوس یک نام سمبلیک

نام نائوس برگرفته از یک ستاره در صورت فلکی پوپیس (Puppis) است که روزی یکی از درخشان ترین ستاره ها در آسمان خواهد بود. نماد ستاره، داستان “شاهزاده کوچولو” توسط آنتوئن دو سنت اگزوپری (Antoine de Saint-Exupéry) را بازگو می کند، که چشم انداز شاعرانه روابط آن، الهام بخش دیدگاه انسانی بنیانگذار آن بوده است.