NAOSmobilization#

هر روز، و هر لحظه، نائوس در تکاپوست

هر روز، هر لحظه، ما در کنار 3000 کارمند خود در سراسر جهان و خانواده هایشان فعالیت می کنیم. ما متعهد هستیم که با تشویق هرچه سریعتر آنها از راه دور، از آنها محافظت کنیم.

هر روز، هر لحظه، بیش از 50 کارمند در سایت Aix-en-Provence، ما در حال فعالیت هستند، برای ادامه تولید و تحویل محصولات بهداشتی و مرطوب کننده لازم برای مقابله با بحران سلامتی که تجربه می کنیم. علاوه بر این، ما خط تولید خود را تطبیق دادیم و شروع به تولید 64،000 واحد ضدعفونی کننده مبتنی بر الکل کرده ایم.  ما همچنین برای تولید ضدعفونی کننده، به CHU مونت پلیه فرانسه، گلسیرین اهدا کرده ایم. ما بالاترین تمهیدات حفاظتی برای کارمندانمان در سایت تولید را فراهم کرده ایم. در مشورت با نمایندگان کارمندان، ما تصمیم به ادامه تولید دادیم.

هر روز، هر لحظه، ما در کنار جوامع، متخصصین سلامت، پرستاران و داروسازان خود مشغول به کار هستیم. ما در کنارشان هستیم و متعد به ارائه ژل های پاک کننده و نرم کننده – محصولات لازم برای محافظت از لایه محافظ و پوست. ما همچنین به نیازهای بیمارستان های همکار خود رسیدگی کرده و هرچه سریع تر کمک های مالی فراهم می کنیم. ما اخیرا بیش از 5،000 محصولات بهداشتی برای پرستاران موسسه کوری و CHU de Nantes تحویل داده ایم. ما تلاشهای خود را به بیمارستان های بیشماری در فرانسه ادامه می دهیم. ما تصمیم گرفته ایم تا 3،500 ماسک FFP2 را به بیمارستان های منطقه جنوبی اهدا کنیم و 50،000 ماسک اضافی برای ارائه به آژانس منطقه ای بهداشت محلی سفارش داده ایم..   

 

illustration naos

هر روز، هر لحظه، ما در تلاش هستیم تا دسترسی و دانش را بهبود ببخشیم. ما معتقدیم که اقدامات پیشگیرانه می بایست با اقداماتی که از سلامت پوست محافظت و مراقبت می کند، ادقام شود. ما با بریژیت درنو (Brigitte Dréno)، رئیس بخش پوست CHU de Nantes، مشورت کرده ایم تا این پیغام را تا حد امکان با تمامی جوامع خود (پزشکان، پرستاران و مصرف کنندگان) به اشتراک بگذاریم. 

هر روز هر لحظه، ما برای حمایت از تحقیقات تلاش می کنیم و مفتخریم که انجام ابتکارعمل دانشجویان دکترای موسسه MedILS حمایت مالی ارائه داده ایم. در حقیقت، تینکا ویدوویک (Tinka Vidovic) برنده جایزه نفر سوم در یک رقابت بین المللی با هدف ایجاد سریع روش های درمانی برای پیشگیری یا درمان آسیب شناسی های مربوط به ویروس کرونا شده است. رویکرد این محقق جوان از هوش مصنوعی و متدولوژی انسانی استفاده می کند. شناسایی یک داروی موجود است که برای ایمنی آزمایش شده است تا قابلیت عرضه هرچه سریع تربه بازار را فراهم سازد.

اقداماتی که انجام می دهیم.